top of page

סטודיו נעים ואינטימי, מורה מצוין וקשוב. בסטודיו ישנה מעטפת מושלמת כגון שיעורי יוגה, טיפולים ריגשיים, טיפולי הילינג, טיפולים בעזרת מדיטציה ודימיון מודרך. ממליצה בחום 

Pink Flowers
Pink Flowers
Pink Flowers
Pink Flowers
Pink Flowers
Pink Flowers
Pink Flowers
Pink Flowers
Pink Flowers

לפני כ 3 שנים קיבלתי החלטה לעשות משהו, להפסיק עם כל התירוצים. ראיתי פרסום של סטודיו עמק חפר וצלצלתי לעידו.  בשיחה הראשונה התרשמתי מהגישה והסבלנות של עידו, מהידע והמקצועיות לאור שלל בעיות רפואיות והחלטתי לנסות. עוד לפני שהגעתי לשיעור יוגה ראשון לפני 3 שנים, חשבתי שלא אשרוד עד סוף השיעור. השיעור הראשון החל באמירה שאתרגל איפה שנעים ונוח לי ולא עד כאב. במשפט הזה הבנתי שאני לא צריכה להוכיח לאף אחד כלום, פשוט לתרגל בהתאם למצבי, הבנתי שמצבי יוטב אם אהיה קשובה לגוף. הגישה הזו "קנתה" אותי. נכון שהזכרתי לעצמי ואם לא עידו לא חסך בתזכורות.

המשכתי לתרגיל, ודי מהר הרגשתי שיפור במצבי, השיפור הביא לתוצאות מדהימות, הגדלתי די מהר את כמות התרגולים, שהרי אם משהו עושה לך טוב לא תשאף לעשותו יותר?

היום אחרי כמעט 3 שנים, מצבי מצוין בכל המישורים, עדיין מצפה לשיעורים כמו בתחילת דרכי.

הגישה של עידו לתרגול, ההסברים, ואותו הסבר שקיבלתי בהתחלה והמון תזכורות במהלך התקופה הביאו אותי לאן שאני היום. מזכירה לעצמי באופן קבע את מה שעידו אמר לי אמר לי בשיחה הראשונה.

ממליצה בחום, לאנשים שרוצים לעשות שינוי כלשהו, אפילו שינוי קטן ביותר – תבואו לתרגל בסטודיו עמק חפר – רק תרוויחו!

כיף לי בשיעורי יוגה. המקום, האוירה, הידע, המקצועיות הגישה. אני מאוד נהנית!

מאז שהתחלתי לתרגל יוגה המון דברים השתנו אצלי, במישור הפיזי והנפשי. אני מודה לך כל כך .

אני ממליצה לכל מי שרוצה לעשות שינוי כלשהו להגיע לסטודיו ולהתחיל, מבטיחה שתתמכרו

הסטודיו נמצא במקום מקסים ופסטורלי, מושך אותי כל פעם להגיע לסטודיו, לספוג את האוירה והשקט ולתרגל.

התרגול בקבוצה קטנה, יחס אישי לכל תלמיד, יחס חם ואדיב, עידו מורה מקצועי מאוד. ממליצה לכולם

אני מתרגלת יוגה מהיום שהסטודיו נפתח, תרגול מצוין, אנחנו עובדים על חיזוק הגוף, גמישות, נשימה. לא סתם כולם פונים היום לתרגולי יוגה. ממליצה להגיע לסטודיו עמק חפר -  הגישה של עידו לתרגול, לגוף ולנפש מדהימה 

עידו כאמור גם מטפל ריגשי/פסיכותרפיסט, אני מטופל אצלו שנים רבות. עידו מטפל קשוב ומכיל, עזר לי מאוד בהמון צמתים ובהמון התמודדויות בחיי. הוא היה איתי בקושי ועזר לי להבין מה אני רוצה ומה נכון לי. הגישה שלו משולבת מהמון דברים בתחום הטיפולי, שונה מהגישה של מערכת הבריאות, גישה מעצימה, מחזקת, רצון עז לעזור ואני יכול להעיד מאחר ועברתי לפני טיפול אצל מספר מטפלים.

Pink Flowers

עידו מטפל ריגשי מצוין, הוא עזר לי בהמון התמודדויות בחיים ועדיין עוזר. ממליץ!

שגיא ועידו

הרכבת שלכם ושלנו נוסעת על המסילה כשנתיים כחמישים תחנות לרכבת שלנו ומסלולה אותה אתם מנתבים הוא ל- אום- כלומר, לאינסוף. חלק מן הנוסעים עלו בתחנה הראשונה. אחרים נשרו וחלק הצטרפו בתחנות לאורך הדרך. לזכותכם יאמר כי הרכבת תמיד המשיכה להתקדם וכל נוסע התקבל בסבר פנים יפות ובחיוך.

גישתכם תמיד הייתה- התמדה ושיטתיות. כך שהרכבת תמיד התקדמה לה בזכותכם התקבצנו יחד והפכנו למשפחה. כל אחד ואחת מאתנו למד\ה כל כך הרבה אבל בעיקר, חיינו הפכו, משמעותיים יותר, כל אחד מאיתנו הפך להיות אדם קשוב יותר, צנוע יותר- כלומר עם אגו מכווץ במעט, איכותי יותר, אולי גם קצת יותר גמיש.. ובעיקר, כל אחד מאיתנו היום מודע יותר מאי פעם, למרחק העצום בין מה שהוא היום לבין מה שהוא יכול להגיע מבחינה רוחנית וערכית.

המסלול שעברנו יכול לחבר אותנו עם שירו של אהוד בנאי "יוצא אל האור" :

 

"השביל הזה מתחיל כאן בין סניף בנק למעין לא סלול, לא תמיד מסומן השביל הזה מתחיל כאן

חוצה את העיר עולה על ההר ממשיך על הים ממשיך גם מחר חותך באוויר, בין הבתים יוצא אל האור, אל חיים חדשים

לך עליו, עלה עליו עכשיו מלאכי ציפורים מעליך מלווים את צעדיך מרחוק נדלק אור, אל תסטה כדי שתוכל לחזור

השיר הזה מתחיל כאן כחול על הדף הלבן לא גמור, לא תמיד מכוון השיר הזה מתחיל כאן

חוצה את העיר עולה על ההר ממשיך על הים ממשיך גם מחר חותך באוויר בין אנשים

יוצא אל האור, אל חיים חדשים."

bottom of page